Jsme lídrem v oboru asistované reprodukce

Již 20 let patříme mezi přední kliniky v Evropě.
Zobrazit více

Proč právě Unica?

Vysoce
kvalifikovaný tým
Přísné kontroly
kvality
Specialisté na
složité případy
Osobní přístup
k našim pacientům
Sledování úspěšnosti výsledků našim mezinárodním akademickým partnerem
Unikátní
výběr dárkyň

Příběhy

Unica a McGill

Unica je špičkové evropské pracoviště reprodukční
medicíny s tradicí od roku 1994.

Naše partnerství se špičkovou McGill University je velmi významným krokem našeho dalšího rozvoje a upevnění naší reputace. Toto partnerství unikátním způsobem propojilo svět reprodukční medicíny v Evropě a severní Americe, ve společné snaze o dosažení nejvyšších možných standardů v oboru, a zároveň posunuje Unicu do pozice centra znalostního lídra ve světě IVF.

Vše o našem spojení s McGill
Praha Brno Česká republika

Strategická poloha našich klinik

UNICA je jedinou klinikou se dvěma reprodukčními centry ve dvou největších městech České republiky, Brně a Praze, v samém srdci Evropy. Vzhledem k tomu, že jsou centra jak v kosmopolitním hlavním městě Praze, tak silně eklektickém Brně, pacienti si mohou jednoduše vybrat vhodnou lokalitu pro svoji léčbu. Obě kliniky se nachází ve velmi klidném a příjemném prostředí.

Unica Praha

Na základě úspěchu naší reprodukční kliniky v Brně pokračujeme v hledání nových možností, abychom našim pacientům poskytli péči té nejvyšší kvality. Naše nové, nejmodernější zařízení v Praze nabízí vynikající dopravní dostupnost zejména díky své poloze v těsné blízkosti stanice metra Nové Butovice.

Unica Brno

Brno je druhé největší město v České Republice s bohatou historií, sahající až do 11. století. Brno nabízí vynikající dopravní dostupnost hned několika způsoby a to i díky blízkosti několika významných mezinárodních dopravních uzlů.

Čím jsme výjimeční?

 • Individuální péče o pacienty

  Individuální péče
  o pacienty

  Jednoznačně nejdůležitější prioritou je zaručit Vám co nejlepší možnou péči. Každý člen našeho týmu je připraven věnovat Vám maximální pozornost.

  Dozvědět se více
 • Mezinárodní spolupráce

  Mezinárodní
  spolupráce

  Unica spolupracuje na profesionální a vědecké úrovni s renomovanou univerzitou McGill v Kanadě. Toto spojení zajišťuje využití nejnovějších poznatků z reprodukční medicíny v celosvětovém měřítku a našim pacientům tak zajišťuje tu nejvyšší možnou úroveň poskytované péče.

  Dozvědět se více
 • Unica blízko k Vám

  Unica blízko
  k Vám

  Unica je zavedenou klinikou ve dvou největších městech České republiky – v Praze a v Brně. Jejich poloha a snadná dostupnost Vám umožňují zahájit Vaši léčbu okamžitě.

  Dozvědět se více

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace