Holistic fertility

Reprodukční klinika UNICA jako jediná v České republice přichází s unikátním konceptem spojení nejmodernějších technologií a holistického přístupu v léčbě neplodnosti. Zajímáme se nejen o fyzický stav, ale i psychickou pohodu našich pacientů. Věříme, že řešení jejich problému je ve správné diagnostice. Na té v UNICA spolupracují lékaři a odborníci celostní medicíny. Díky tomu dokážeme výrazně zvýšit šance na početí miminka.

Opravdu úspěšná IVF léčba

V UNICA pacientům poskytujeme léčbu těmi nejmodernějšími technologiemi a špičkovými medicínskými postupy. Ke každému páru přistupujeme individuálně a vnímáme jeho potřeby. IVF metoda léčby neplodnosti je vysoce efektivní. Ne vždy je však jedinou možnou volbou. Proto se snažíme najít základní příčinu neplodnosti každého páru a tu léčit celostní medicínou. Výborných výsledků dosahujeme také kombinací IVF cyklu s podpůrnými metodami léčby.

Tělo i duše v rovnováze

Lidské tělo vnímáme jako ucelený systém. Snažíme se o to, aby bylo fyzické zdraví našich pacientů v rovnováze s jejich duševním stavem a psychickou pohodou. Právě ty jsou základem úspěšné léčby. Proto jsou součástí našeho týmu nejen lékaři, ale také psycholog, nutriční poradce a instruktor jógy. Dohromady vám pomohou vytvořit léčebný plán na míru a zvýšit šanci na těhotenství.

Podpořit svou plodnost můžete také díky našim online lekcím reprodukční jógy, ve kterých Vás naučíme jógové cviky a pozice (asány), které podporují a posilují endokrinní a reprodukční systém.

Body
Mind
Soul

Strava

Strava

Zdravá strava je předpokladem pro zdravé těhotenství. Listová zelenina, ryby nebo různé druhy koření patří mezi potraviny podporující plodnost.

Více

Nordic walking

Nordic walking

Rychlá chůze řeší nejen nadváhu, ale bojuje i s neplodností. Při sportu se lépe prokrvují orgány a dostavují se endorfiny, hormony štěstí.

Více

Autogenní trénink

Autogenní trénink

Tato relaxační technika využívá sugesce a vede k uvolnění organismu. Při aktivní relaxaci zklidníte tělo i mysl.

Více

Meditace

Meditace

Zklidnění mysli a zbavení se stresu má při léčbě neplodnosti zásadní význam. Při meditaci zapomenete na strach a starosti.

Více

Reprodukční jóga

Reprodukční jóga

Soubor cviků reprodukční jógy vyživuje ženské orgány a vrací hormonální systém do rovnováhy. Šance na početí se tak výrazně zvyšují.

Více

Akupunktura

Akupunktura

Léčba jehličkami pozitivně ovlivňuje ovulaci, menstruační cyklus a hormonální rovnováhu. To vše přispívá k vyšší úspěšnosti početí.

Více

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Ing. Dita Groligová
Martina
Klinika Praha
+420 703 144 639
Anna Tranova
Lucie
Klinika Brno
+420 734 756 115
Kontaktujte nás