Pobyt v Brně a výlety po okolí

Zpříjemněte si svůj pobyt na klinice UNICA

Díky strategickému umístění mezi Prahou a Vídní je Brno nejlepším výchozím bodem pro objevování blízkého i vzdálenějšího okolí. Využijte této příležitosti a podívejte se, kde se ubytovat a relaxovat, nebo jaká úžasná místa můžete navštívit.

Ubytování a relax

Aby byla Vaše návštěva v Brně co nejpohodlnější, Unica pro Vás pečlivě vybrala několik hotelů, se kterými dlouhodobě spolupracuje. Jsou to hotely s dobrou dostupností od místa kliniky, které nabízejí klidné a relaxační prostředí tak, aby se pacienti cítili co nejlépe v rámci svých osobních preferencí. Zároveň jsme ve spolupráci s těmito hotely připravili pro naše klienty řadu speciálních výhod pouze pro naše pacienty, jakými jsou například záruka zvýhodněné ceny pobytu, exkluzivní doplňkové služby typu wellness, spa a relaxace, nebo nabídky speciálních stravovacích programů, vytvářených pod dohledem našeho lékařského týmu.

Jednotlivé výhody i které možnosti nabízených metod využít, Vám ráda představí naše koordinátorka s ohledem na Vaši probíhající léčbu. Dále Vám koordinátorka pomůže zorganizovat celý pobyt dle Vašeho přání, včetně případného transportu z letiště, či nádraží.

Hotel Avanti

Hotel Avanti

Hotel Avanti se nachází blízko krásného historického centra města Brna. Nabízí hezké a pohodlné pokoje, ale i wellness ve večerních časech pro hosty zdarma, či chutné jídlo hned ve dvou hotelových restauracích. V hotelu je také možné využít služby jako je praní či žehlení, a bez starostí tak vyrazit na příjemnou procházku po zajímavém okolí.

Hotel Maximus

Hotel Maximus

Hotel Maximus Resort na Brněnské přehradě je ideální příležitostí k aktivnímu odpočinku i relaxaci. Hotel se nachází jen patnáct minut od centra Brna, ale zároveň je umístěn uprostřed krásné přírody. Kromě ubytování ve stylu Feng-shui a zážitkové gastronomie můžete využít i řadu sportovních aktivit, bowling, wellness a spa s vodními atrakcemi, whirpool či mnoho druhů saun, koupelí i masáží.

Quality Hotel Brno

Quality Hotel Brno

Quality Hotel Brno je proslulý svým čtyřhvězdičkovým prostředím a nabídkou služeb. Je situován mimo rušné centrum města a nedaleký park přímo láká k příjemným procházkám. V hotelu si užijete i luxusní zážitkovou gastronomii pod vedením zkušeného šéfkuchaře, ale také sauny, masáže, slunnou terasu k relaxaci či minigym. Jen pár metrů od hotelu naleznete další aktivní možnosti zábavy.

Hotel Grandezza

Hotel Grandezza

Luxusní boutique hotel Grandezza je překrásným zařízením, které se nachází přímo v srdci historického centra města Brna na Zelném trhu. Z oken pokojů můžete sledovat ruch tradiční tržnice i katedrálu sv. Petra a Pavla, či dominantu města hrad Špilberk. Mimo úžasné prostředí si užijete i výbornou gastronomii, fitness, privátní jacuzzi či thajské masáže.

Hotel Barceló

Hotel Barceló

Hotel Barceló Brno Palace byl postaven v polovině 19. století a nachází se přímo v historickém centru Brna. V luxusních pokojích je pro Vás samozřejmostí Wi-Fi připojení, klimatizace, minibar i trezor, pro hosty také platí bezplatný vstup do tělocvičny a sauny. Hotel se pyšní kulinářskými specialitami v restauraci, ale i lobby baru. Je výborně dopravně dostupný.

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Ing. Dita Groligová
Martina
Klinika Praha
+420 703 144 639
Anna Tranova
Lucie
Klinika Brno
+420 734 756 115
Kontaktujte nás