Unica a McGill

V roce 2014 započala Unica novou, velmi zajímavou spolupráci s renomovanou montrealskou McGill University.

Hledali jsme světového partnera, který by splňoval nejvyšší nároky v oblasti reprodukční medicíny, a našli jsme McGill.

“Naše spolupráce se zaměří na dosahování nejlepších možných výsledků v oboru asistované reprodukce.”

V roce 2014 započala Unica novou, velmi zajímavou spolupráci s renomovanou McGill University. Hledali jsme světového partnera, který by splňoval nejvyšší nároky v oblasti reprodukční medicíny, a našli jsme McGill.

Jsme velmi potěšeni, že na základě tohoto vztahu můžeme sdílet know-how a spolupracovat na nejefektivnějších dostupných řešeních a strategiích v IVF. Naše spolupráce se zaměří na dosahování nejlepších možných výsledků v oboru asistované reprodukce.

McGill

McGill

Montrealská univerzita McGill je jednou z nejznámějších kanadských vzdělávacích institucí, proslulá zejména svou vysokou akademickou i výzkumnou kvalitou v medicíně. V posledních devíti letech po sobě byla hodnocena jako jednička mezi kanadskými lékařskými fakultami a sedmá v celosvětovém srovnání všech lékařských univerzit, což ji řadí mezi světové lídry v medicínském vzdělávání.*

* podle QS World University Rankings

Univerzita McGill byla založena v roce 1821 a tvoří ji celkem 11 fakult, 300 studijních programů a navštěvuje zhruba 40 000 studentů. Univerzita je spojena s 6 významnými fakultními nemocnicemi tvořícími McGill University Health Centre, které ročně ošetří více než 700 000 pacientů.

Závěrem

Jsme přesvědčeni, že díky této nové velmi zajímavé spolupráci mezi klinikou Unica a McGill budeme společně zlepšovat odborné i praktické znalosti a pomůžeme na svět přivést novou generaci zdravých dětí.

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace